Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stojan na teraria

Ahoj, chci stavět stojan na teraria jako mají zde index.php& id=167
Bude mít rozměry 175 x 250 x 70 cm (dxvxs).
Každé patro ponese cca 50 kg terarii (5 pater).
Z jak tlustých trámků to udělat? Bude stačit to sešroubovat vruty?
Pokud by byl někdo schopen nekreslit nějaký plánek s rozměry všech trámku a jak je složit odměna jistá.
Děkuji Tomáš

já bych skočila do bauhausu nebo do jiného většího takového obchoďáku třeba do hornbachu a vybrala si celoželezný regál, kde má jedna police obvykle nosnost cca 300kg. Já jsem si pořídila regál 180x90x45 (v,d,h) za 700 a vsadím se, že tam budou mít i větší....v opačném případě bych si nechala někde svařit železnou konstrukci s vystužením každé police (na což by se umístila překližka), kterou bych pro design mohla obalit dřevěnými lištami - lepší řešení nevidím a jen to sešroubovat vruty bych nedoporučovala, asi bych se bála, že se mi to rozjede.