Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím krmit 2měsíčního chamíka

Dobrý den, ještě bych měla jeden dotaz. Čím se dá krmit 2měsíční chamík (jemen), když nejsou k dispozici mini cvrčci ? Zkoušela jsem moučné červy, ale do těch se jin nechce. Můžu třeba většího cvrčka přepůlit a podat ho pinzetou ? Budou to žrát ? Díky moc za reakci.

Díky a když dám trochu většího cvrčka, nemůže se chamík udusit ? Nebo to zvládne ? Posledně si urval trochu větší sousto a asi mu to leželo dlouho v "bříšku", protože se ještě odpoledne trochu krooutil, ale jinak je čipernej, pije, leze, prostě aktivní mrňous :-)