Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stavba teraria

zdravim vas momentalne si lamem hlavu zo stavbou noveho teraria pre legosa a nahodou som nasiel tieto alu profily na nete a rozmyslam nad tym ze by som to postavil z toho da sa tam dobre zapracovat drevenna stena siete ako vetranie aj sklo jednoducha montaz pantov alebo posuvnych list. a hlavne by sa to dalo jednoducho rozobrat a znovu zlozit zijem v podnajme. mate niekto skusenosti s takymto terariom?a este ak by niekto mal e-katalog tychto profilov aj so vsetkymi prvkami a cenou za jednotlive prvky mohol by mi ho poslat. na stranke sa mi neda stiahnut. dakujem za odpovede. spominany link profily-02.php

S terariem ne, v praci z toho chlapi na dilne vyrabeli kde co a moc pekny. Vubec bych se toho nebal - kdybych to ovsem nemusel platit. Kdyz sem se jich na tu cenu ptal, mavli rukou a radsi nic nerikali - muj pohled na ceniky nekde na netu me o tom presvedcil, ten profil stoji kolem 400kc/m - na doplnky sem se ani nekoukal.