Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta královská-po nažrání neodpočívá

Dobrý den, dnes jsme si domů dovezli hada(rok stará) do nachystaného terárka a ještě dnes jsme ho zkoušeli nakrmit. Myška jí dvakrát proběhla pod nosem a napotřetí ji hned sežrala. Zdá se nám ale divné, že se nikam neusídlila a na trávení nevypadá a pořád lozí po terárku,padá z klaků(četli jsme že je nemotorná) a není v klidu. je tohle normální nebo má ještě hlad? :-D

Zdravim,
vcera jsem si privezl mlade krajty kralovske, po prevozu byl samecek trosku vydeseny, kdyz sem ho dal do terarka okamzite se schoval, pak uz pres den vylezl jen jednou aby se napil, vecer zhruba hodinku po setmeni kdyz mu zhaslo i svetlo v terarku se konecne vydal na pruzkum teraria, mel sem z nej obrovskou radost, protoze chovatel od ktereho ho mam rikal ze mu to bude trvat par dni nez mu otrne a vyleze, je to opravdu normalni ze ze vseho pada? Behem dvou hodin pozorovani spadl tak 20 krat a buh vi co delal zbytek noci :-). Samotne padani mi nedela az takovou starost kdyz tu pisete ze je to normalni,ale samecek kdyz ma zvedlou zhruba prvni polovinu dela nekdy trhave pohyby, prirovnal bych to ke klaticimu se opilci ve vetru :-). Rikal sem si jestli to nemuze byt tim, ze jeste nema natolik vyvinute svalstvo, muze to byt tim? Nebo je i toto v naprostem poradku?