Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Literatura k evropským hadům

Zdravím,
našel by se tady někdo, jehož knihovna by skrývala nějakou literaturu (cizojazyčná vítána!) k evropským hadům nebo i plazům celkově? Budu rád za cokoliv, ale středem mého zájmu by byla kniha Gasc, J. P. et al. (1997): Atlas of amphibians and reptiles in Europe. Societas Europea Herpetolgica, Paris. Pokud by byl navíc majitel ochotný se o své poklady podělit a zapůjčit je, byl bych moc vděčný...

Předem díky.

Po delší době oživuji a ptám se: nenašel by někdo doma tenhle skvost?

Title: The meadow and steppe vipers of Europe and Asia – the Vipera (Acridophaga) ursinii complex
Authors: Nilson, G. and C. Andrén

Za knihu Gasc, J. P. et al. (1997): Atlas of amphibians and reptiles in Europe. Societas Europea Herpetolgica, Paris bych byl taky moc rád...