Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama voustata snizena aktivita.

Dobry vecer chtel bych poradit smoji agamou vousatou..bude mu ted 20 prosince 1 rok. ale ted k dotazu.agamka je mene aktivni no skoro vubec. celej den lezi zalezla v koute pod listama vylejza jen kdyz vidi ze ho jdu krmit ´´masem´´.myslite ze chce zimovat?? dekuji za rady a preji hezky zbytek dne

Je to více než jisté, že chce zimovat.
Jak je velká a kolik váží? Pokud už má 40cm+ a tak 350g+, tak bych se asi nebál zimovat i téměř roční pogonu, když si o to sama říká..
Jinak přestat krmit, týden na to pomalu zkracovat dobu svícení až na nějakých 6-7h a pak vypnout (cca po 14 dnech zkracování).. Ale to je tady podrobněji už 100x popsáno, jen já jsem to tu psal už nejmíň 3x..