Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem brachypelma boehmei svlek

ahoj, mám doma b. boehmei a už třetí den mi leží na zádech. svléká se. jak dlouho to bude trvat? já myslela, že to bude už mít za sebou a ona pořád leží. má na zadečku lysinku, to snad není na závadu... a po kolikátém je svleku nevím...dostala jsem ji

loading...

To je škoda, já svýho zachránil, svlíkal se 5 dní a nedosvlékl jednu nohu, tu jsem mu musel utrhnout, pak se konečně otočil a žije i bez tý nohy,, každopádně mi taky nedávno chcípl sklípkan, byl jsem z toho špatnej, takovej ten pocit, že jsem udělal něco špatně, je to nepříjemný, ať si o tom myslí kdo chce, co chce, cítil jsem to tak, jako by my umřel pes..

Ahoj, nechci zakladát nové vlákno. Dnes jsem našla mou Brachypelmu Albopilosu na zádíčkách. Hýbe nožičkama, takže tuhá není, zdřejmě se svlíká. Má pod sebou udělanou pavučinu. Mám jí asi 2 roky. Pohlaví nevím. Zatím se svlíkala jen jednou. 2 cm velký zadeček.(foto ze spoda http://www.facebook.com/photo.php?fbid=20946393576 8720&set=a.128161430565638.12675.100001153461991&t ype=3&theater ) Mám jí v tomto období rosit? Nebo nechat v naprostém pokoji? Po jak dlouhé době co se svleče ji mám nakrmit?