Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlomená čelist?

Dobrý den
Naše agamka nedávno začala špatně žrát, poslední dny nejí vůbec. Chtěla jsem se jí opatrně podívat do tlamy a zjistila jsem, že spodní čelist není celistvá a je jakoby šouplá. To předpokládám není normální. Netuším, jak by se jí to mohlo stát. Zítra se mi sem přijde podívat veterinářka. Máte někdo zkušenost a jak se to popř. řeší?
Jinak myslím, že má agamka (cca 8 měsíců) celkem dobré podmínky, terárium dělané na zakázku u fy Teraechis - 85*50*50 cm, zářivka UVA + UVB, bodová žárovka, denní teplota 30°C, noční cca 22 °C. pod žárovkou cca 45°C, krmení cvrčci + zelenina + lupení (pampeliška apod.) doplňky stravy - Nutri mix rep calci plus, reptosol a po začátku nechutenství ještě nasazen Sangrim Briliant AV.

Tak dnes agamku prohlídla veterinářka, má opravdu zlomenou čelist. Prý to vypadá jako úraz, jako kdyby např. lovila a netrefila. Tak nevím.
Jinak je prý v dobré kondici, křivici nemá, jen je pohublá, jak teď nežrala.
Máme ji krmit uměle a doufat, že čelist sroste.
Co myslíte, je to reálné?
Dnes jsme ji tedy nakrmili, celkem spolupracovala, tak snad bude líp.