Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš královský nežere, hubne

Dobrý den, můj 10 ti měsíční Hroznýš královský nežere už několik týdnů, zprvu sem tomu nevěnoval pozornost, protože nehubl, nevykazoval žádné známky nemoci. Nyní ale extrémně pohubl, a když se kolem něj mihne myš, vubec jí nevěnuje pozornost, prostě jako by tam nebyla. Máte s tímhle zkušenosti ? Má cenu už teď nuceně krmit ? jakmile budu mít k dispozici foťák, hned sem hodím jáký foto. děkuju za všechny odpovědi :)

Dobrý den,

zkontrolujte mu tlamu. Dřívkem od nanuku, nebo něčím podobným mu ji otevřete, můžete vyfotit a vložit sem fotku.
To je vždy první věc, kterou dělám pokud had nežere. Těch problémů proč nežere může být ale samozřejmě daleko více.
Kolik týdnů již nevzal kořist? Zkoušel jste myš zabít a nechat ji v teráriu?
Zkuste popsat ty podmínky chovu.

Honza