Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak rozdrolit lignocelový kvádr?

Zdravím , dneska sem si dovezl dva nové lignocelové kvádry do terárka pro pavouky, jenže jak je mám rozdrolit?Snažím se nožem ruzně škrábat a řezat ale moc mi to nejde, máte na to nějaký způsob? díky

ono pokud ho nechceš máčet celej, tak s dá v místech, kde jsou na stranách nějaké štěrbiny rozloupnout na menší pláty, které se pak rozmočí a zbytek se dá suchý zase uložit. Prostě se do té štěrbiny vrazí třeba pevnější nůž, nebo plochý šroubovák a rozpáčí se to.