Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem registrace hadů

Dobrý den přeji mám dotaz ohledně druhů zvířat vyžadujících zvláštní péči , nikde se mi nepodařilo najít přesné znění toho seznamu všude se píše co se plazů týče pouze o jedovatých hadech , a tak bych se chtěl zeptat jestli tam tedy patří Boa constrictor a jestli je tedy potřeba ho registrovat na Krajské veterině , díky moc za jakékoliv rady

registrace netřeba, ale stejně jako u ostatních Cites II bys měl mít doklad o nabytí exempláře (kupní smlouvu). Ono pokud doma budeš mít 1 hroznu bez dokladu o nabytí, tak po tom pátrat nikdo nebude. Ale pokud bys ho převážel a potkal třeba celníky, tak by mohli prudit..měli by na to ze zákona právo.