Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Písek

Zdravím mám pro agamu normální písek stavební jen ležel tak týden venku tak se chci zeptat jak dlouho se to přepéká aby se zničily bakterie atd? nemám s tím zkušenosti.

používám písek do hřišťat a nepřepékám ho vůbec, v přírodě jim ho taky nikdo nesterilizuje. Pokud to je normální písek z hromady, tak je zbytečné s tím čarovat, pokud to toho nechoděj vykonávat potřebu kočky atd...pokud ano, tak je lepší to nepoužívat.