Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vaše zkušenosti s Lucky Reptile Herp Nursery II ...

Jsem zvědavý na vaše zkušenosti s tímto typem ikubátoru, jelikož mám vlhký typ, a mám problém s plísní na vejcích. Nemám čas, ani náladu stavět další- suchý typ inkubátoru, přemýšlím o koupy tohoto inkubátoru.

V hledání jsem toho moc nenašel, názory se dost liší. Pište pouze k tématu, inkubátory domácí výroby mě nezajímají..

Byl bych rád, aby každý doplnil info co v něm inkuboval/ inkubuje. Zajímajímá mě především inkubace vajec such. želv- Afrika, Evropa. Spíše malochovatelů, kterým stačí kapacita tohoto ikubátoru. Spokojenost/ nepospokojenost můžete vyjádřit od 1 do 10. Rozepsat výhody, nevýhody.
V manuálu na internetu je nedostačující info- (potřebuju zkušnosti z praxe). Děkuji;-)

jets nekdo nejake zkusenosti stimhle klumpem..?..
mam ho zapnutej asi 14 dni.. teplotu na displeji ignoruju.. mam docela presnej teplomer v inkubacnim substratu.. a dnes cumim ze panacek si pritopil skoro 1,5 stupne za 24 hodin aniz by na nej nekdo hrabal... jak zamezit temhle skokum?