Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osmák Degu

Zdravím mám doma osmáka degu jeden mi umřel , jelikož se ti dva pohádali tak ho rozcupoval ale ted ten druhý vypadá nějak divně když jde přepadá na bok má přivřené oči nevíte co s tím ?

Ahoj mám osmáky (společně jsou cca 4 roky ve velikánské kleci) 2 se mi porvali do krve. Už 2 týdny jsou od sebe ale jen toho jednoho vrátím (je slabší vypelichaný - ale nevím zda tím, že je starší a nebo je od něj tak zmordovaný) a okamžitě po něm jde. Tenhle slaboučký si ho nevšímá ale jak se ten druhý na něj řítí tak buď čeká co bude a nebo zdrhá předem... A ještě nějak si zlomil nohu jsme teď zjistili. Prokousali si tapky měl tam infekci nohu 3x takovou, takže nebylo nic poznat. Teď otok přešel a nohu a tlapku aby měl směrem dopředu jako všechny tak jí má o 45°do strany :/ našlapuje na ni lehce ale je vidět, že balanc mu teda držet nejde moc. Nevíte zda si s tím veterinář poradí?
A máte někdo nějaký rady co udělat aby se zkamaradili zase ? Krom toho je oddělit ? Děkuji za rady ! :-)