Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno chameleon jemensky-bílé strupy

Dobrý den,Můj chameleon stratil chut k jidlu,zatim zere ale podtatne min nez zraval a u nosnich dírek ma takovy zaschli bílý strupy jakoby by mu neco vytekalo z nosních dírek a zasichalo to tam,zajmalo by me co to je a zdali je to vážné,dekuji

Ja mam prave zatim 2 chamiky pohromade,jsou skoro stejne stary a zatim se tolerujou.Samicka je vetsi a vpoho a samecek je prave o polovinu nemsi ten ma prave ty problemy jo a hlavne pred 4ma dnema zral 5-10 strednich cvrcku rano a 10-15 vecer a ted sezere 1max 3 rano a 3 max 4 vecer,tak me prave napadlo jestli by to nezrani nemohlo bejt ze samicka sameckovi vadila??klidne je muzu rozdelit druhy terarko mam skoro zavetveny jemze je to akorat 100x40x40 (ŠxVxH)

Já osobně bych je určitě rozdělila. V tom jednom máte 2 vyhřívací místa? Pochybuji.Jsem zastáncem toho, aby byli odděleni. Jsou to samotáři a individualisté, žádné labutě! Pro samičku by těch 100 x 40 x 40 mohlo stačit.