Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon jemensky-měsíční výdaje

Zdravim a pozdravuji,mam shruba 2měsíční párecřek chameleonu a uz ted me suma sumarum cvrcci s vytaminama vyjdou na 1600-1700kč mesícne a to nepocitam elekriku,dene oba prozerou 40kc ve cvrckach,tak by me zajmalo jestli je to normalni cifra bo jak ste natom vy ostatni??dekuji

Já mám momentálně 2 chamíky. Kupuju maximálně 3 krabičky cvčků měsíčně, jednu za 25 Kč. V létě kupuji méně, neb to i lovím (mouchy, smýkaný hmyz,..). Občas koupím larvy bzučilek za 20 Kč, přibližně 100 budoucích masařek.Když si vzpomenu, tak koupím 2 sarančata. K tomu ovoce, zeleninu. Vitamíny nepočítám, protože měsíčně je to haléřová položka. Takže za žrádlo pro dva chamy dám měsíčně cca 100 Kč, v létě méně. Je fakt, že chamíci jsou už starší (4 a skoro 5 let).