Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mistnost s Agamou vousatou

Dobry den,
v novem dome jsem si zaridil mistnost (5m x 4,5m) pro agamy. Vsechno je tam uz pripravene a odzkousene.. Mam tam vse, jen se chci zeptat, kolik do teto mistnosti muzu dat Agam? :) nyni mam 3, ale podle me by jsem jich mohl mit o dost vic.. Uz jsem do toho dal dost penez, tak chci, aby bylo porad neco videt. 3 agamy se tam ztrati a neuvidime nic..

Dekuji za odpoved

Nevadilo by vložit fotografii místnosti? Rád bych to též viděl. Jako proč ne... Mohlo by to vypadat hezky, mít doma 5 x 4,5 m Austrálie.

I kdyby to byl vtip, tak je to perfektní. Takový inteligentní humor beru. Pokud je to pravda, tak samozřejmě proč ne... V té místnosti by se dala zřídit pěkná australská expozice. Pokud tam mít jen skupinu "vousatek", tak by to bylo na pozorování excelentní. Takový field herping doma.:-D