Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elaphe Guttata

Mám Hada(Užovku červenou)Krmím jí normálně jednodeníma nebo dvoudenníma holátkama ale teĎ táta koupil pěti nebo šestidenní holátko a užovka je strašně nafaouknutá a ještě to neni tak dlouho co žrala....Tak bych se chtěl zeptat jestli to nějak hodně vadí nebo ne...??Děkuji

Bez fotky to neni vono, navic neuvadite teploty (tudiz nikdo nevi jestli ma spravnou teplotu na traveni), ale berme to jako obecny scenar:

1) nic se nestane a had to nakonec nejak stravi (nevim jak moc velke to sousto je) - plati v pripade, ze hole neni maxipes fik...
2a) vybleje to, ale navzdory vasi "efektivni" peci to jeste rozchodi...
2b) vybleje to a chcipne...
3) nevybleje, ale hole se zacne rozkladat driv, nez ho stravi a had se otravi metobolitama...

Momentalne s tim nemuzete delat uz nic. V zadnem pripade se to nepokousejte vytlacit ven. Pokud to vyblyje, tak mu dejte napit - bude dehydrovany (jestli to prezije)...
Kazdopadne priste takovou blbost nedelejte - lepsi je hladovka, nez tohle... Plati (nejen u prcku) zasada, ze se dava hole mensi, nebo jen o malo vetsi, nez je tloustka hada v jeho nejhrubsi casti (cca stred tela)...