Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rosnička včelí nepřijímá potravu

Jporadte mi prosim nekdo, mame doma rosnicku vceli, mame ji 14 dni, terarko ma zariuene myslim optimalne, podle toho co sme vycetli. Zrala jednou bez problemu, tak pred 12-ti dny, ted tam ma cvrcky a nic. Muze to byt tim, ze si zvyka na nove prostredi?nebo uz je to moc dlouha doba???? Predem moc dekuji za rady

terarko ma zariuene myslim optimalne,

zkuste to popsat lepe, treba se nazory na optimalnost nadrze lisi. Takze velikost, teploty (nejnizsi a nejvyssi), vetrani, roseni, zarizeni atd., idealne i s fotem.
12 dni pustu neni uplne idealni. Co byla ta prvni potrava?