Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem křeček-paraziti

Ahoj, mám problém, mám džungerského křečka a dnes jsem mu objevila v kleci malé hnědé broučky, byli všude v jeho pilinách, srsti i okolo klece, okamžitě jsem mu důkladně vyčistila klec, ale ti paraziti jsou v jeho ststi a pijou mu krev, Edík se pořád drbe a kouše, je zoufalý..je jasné že se paraziti zanedlouho opět rozmnoží..strašně ráda bych mu ulevila ale nevím jak, máte někdo skušenosti s těmahle potvorama?nevíte jak se jich zbavit? děkuji za odpověď

Ahoj. Před včerejškem jsem u Eliottky objevila roztoče. Koupila jsem Frontline a Arpalit neo. Vím že tyhle přípravky by neměly ublížit na zdraví, ale přeci jenom se ptám tich zkušených jak to udělat aby ty přípravky chudákovi Eliott nijak neublížili. Smutné je, že včera jsme objednali novou nádhernou klec s různýma trubkama, prolejzačkama a těšili jsme se jak si v nich Eliott bude hovět. Místo toho byla zpomalená, nechtěla ani do prvního patra a neustále se drbala :(. Pomozte prosím