Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agamka má něco s kůží

Hezký den.
Mám dotaz ohledně své menší agamky ...jsou jí 3 měsíce, zatím se nesvlékala má něco s nohou...
Běhá normálně ani se jí nekřiví,ale máme nejspíš kožní problém se kterým si nevím rady.Nožku má šedou, namísto své oranžové a takovou "oteklou". Mám ještě stejně starého samce,ale ten už je skoro jednou takový a svléká se už podruhé. Jinak šarvátky jsem mezi nimi nepozorovala ani jednou,takže od něj to nemá. A baští taky normálně. Přikládám foto.
Předem moc děkuji za rady.

Já bych doporučil zajet do Ústí nad Labem - mám tam dvě prověřené veteriny, které se specializují na plazy:

http://najisto.centrum.cz/243918/mvdr-vaclav-poziv il/ - ti zajišťují péči i v ústecké zoo (rentgen a vyšetření agamy kočínčínské stál cca 100,-)

uvodnistrana.html - přes plazy je MVDr. Petrák Daniel - možnost dorazit kdykoliv, ale s příplatkem za pohotovost (cca 500,-)

Obě mám vyzkoušené a ceny nejsou nijak přehnané a podle všeho tomu v obou ordinacích opravdu rozumí :)