Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dva samci Agamy vousaté

Dobrý den, dnes jsem se dozvěděl od veterináře, že mám v teráriu dva samce. Terárium má rozměry 110x60x50. Co mám dělat s druhým samcem? Mám ho prodat, protože dva samci se podle mě nemohou snést až dospějí..:-(

buď prodat, nebo mu udělat další terárko (pokud můžeš), nebu ho vyměnit s někým za samici, ale to nevim jestli uspěješ...protože 2 samci se prostě jednou řezat začnou.

Já vím no.. :( a jak velké by muselo být terarium, aby se tam snesli? Mám v plánu udělat rohové terarium se zaobleným sklem. To by muselo být asi hodně velké že? Samozřejmě bych tam ještě chtěl dokoupit nějaké samice.