Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárium pro sklípkani

Chtěl sem se zeptat jaké máte terárium pro sklipkani...Já začínám a nevim jestli je lepší si koupit nebo udělat, uvažoval jsem i o plastových boxech ale ty mají nevýhodu v otevírání z vrchu což nechci...Co myslíte že je nejlepší, nejlevnější atd..A co máte vy ??

ahoj, shodou okolnosti mam ted nejaka na prodej. Koncil jsem s chovem a vetsinu levne prodam. Cca 25ks. Jestli jsi z Prahy, muzes je prijet omrknout.
Plastove krabice jsou fajn, zejmena, kdyz mas tech pavouku fakt hodne. Ale osobne jsem vzdy spis preferova sklo, nemusis terarko otvirat abys pavouka zkontroloval.