Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno burza v Brně na BVV

Zdravíčko, dnes jsem začal dělat terko pro varana stepního, ale rozměrama je menší než jsem si myslel d120*š100*v50 a tak tam dám párek vousatek.Chci se zeptat jestli někdo nebude prodávat 22.1. v brně na Fauna hobby.Nechci uplně mladé spíš tak roční už větší.Nabídněte.:-)

Zdravím Filipe- pokud máš, vem mi adutního potkana (zaplatím)- dám Ti zadara krmivo pro hroznu- křečka 01(zrušila mi za 1/3 roku dva samce)-pro mého hada prozatím velké sousto.
Osobytně si jedu pro pavouka... Co dovezeš?
Přijedu krátce po 8.oo hod. než začne veřejný šrumec.