Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakého sklípkana ??

Chci si koupit sklípkana,ale sem začátečník a pořád ještě nevím jakýho si mám koupit.Docela se mě líbí brachypelma smithi nebo brachypelma vagans je to dobrá volba ? Nebo si mám koupit rači něco méne náročného ?

Tohle je určitě ideální volba (obecně všechny Brachypelmy). Ve finále se ale nedá až tak moc sáhnout vedle, vynechal bych mláďata Avicularií, celkem chcípají a Haplopelmy, Poecilotherie apod. Ale i to se dá, stejně s nimi, kvůli jejich atraktivitě, začíná spousta lidí nebo si je pořídí hned po Brachypelmách.

Je to jedno co ... Smithi se mě libí osobně víc než vaganska ... Rosea též dobrá akorád počítej že poroste mnohem déle něž-li brachypelma ,navíc to nejsou extra velcí žrouti ... Co se týče agrese ,tak mám roseu ,která je opravdu kur** ...
Kyska12 - Ach ten češtin co ?!