Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakého štíra?

Mám štíra pandinus imperator... a chtěl bych ještě do jednoho teraria jiný druh štíra vybral jsem tyto: Pandinus cavimanus
Opisthophthalmus carinatus
Hadrurus arizonensis
Androctonus amoreuxi
Babycurus gigas
Centruroides limbatus
Hadogenes paucidens

Potřeboval bych štíra který se může chovat ve skupině.Děkuji za každý názor

Z těch které jsi vybral se ve skupině dají bez poroblému chovat P. cavimanus a B. gigas. H. paucidens bych nedoporučoval chovat ve více než v páru. U ostatní bych doporučoval chovat samostatně. Dalo by se říct, že většinu pralesních štírů lze chovat ve skupině.