Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama vousatá krmení

dobrý den
vybíráme si prvního většího plaza a dohledali jsme, že agama vousatá by byla asi to pravé, jen trošku váhám kvůli krmení. Ne vždy se u nás dá sehnat živý hmyz, jezdím si pro něj na burzy, a ty nejsou každý den... poštou mi přišly mizerný polomrtvý cvrčouni. No vyhozený peníze... ale viděla jsem, i možnost krátkodobě nabídnout agamně i granule, prý je nechce každá... ale k dotazu, může krátkodobě dostat agama ty sušený cvrčky co je nabízeji v e-shopech? viděla jsem sušený cvrčky a snad i nějaký krevetky. Mohla by to krátkodobě mít jako náhradní krmení?Nebo máte někdo zkušenost s náhradním řešením takové situace? zvažuju všecky možnosti abysme byli opradvu připravený na vše a věděli, že jestli by nám agamka měla strádat, tak abysme zvolili něco jinýho....
ještě octomilky mívám pořát, může agamka octomilky? zase asi by to nebylo moc řešení, protože by jich bylo potřeba kvanta a kolonii by mi zbaštila bleskově...
děkuju za odpovědi.

Chov svabov, cvrckov, pripadne pri troche snahy saranciat.Nejkay cas vydrzi aj na zelenom (pupava, datelina). Susene by osm im nedaval ani za trest. A dost pochybujem, ze by to vobec zrali. Granule by som tiez velmi nedavat.
Alebo je tu este moznost najst si nejakeho chovatela cvrckov vo vasom okoli a pravidelne ich brat od neho.
Ostomilky? To je ako keby ste sa mali najest zo zrniek psenice.
Edit: Vidim, ze sa to tu rozbehlo:-D Cejna musi byt ako stale prvy :-D

děkuju za odpovědi, ty šváby zkusíme, a červy... šváby mívaj v Mělnickym zverimexu pořád.. moc se mi nelíběj ty zvuky, ale když vydržej víc než cvrčouni, tak je zkusíme... ještě jednu otázečku, neznáte chovatele cvrčků na Mělnicku?
přeci jen ty cvrčci se mi z krmnýho hmyzu líběj nejvíc.. a naše kudlanky je milujou.
děkuju