Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utekla mi agama

Dobrý den
Tak se nám bohužel povedlo, že nám z terária utekla malá agamka a nemůžeme ji najít. Napadá vás nějaký způsob, jak ji vylákat? Díky

Jakou máte teplotu v místnosti? Jinak pokud není ochočená tak sama nepřijde. Taky bude možná ztuhlá, tak šance, že ji potkáte někde lozit taky klesá. Každopádně prohledat každej kout - pod skříně atd.

Možné to je, ale nezapomínejte, že na zemi je zase o něco chladněji - takže bude mládě ztuhlé a možná k topení ani nedoběhne. Ale možná když si v klidu sednete do místnosti, uslyšíte, jak někde štrachá...

Postavte na zem lampičku a nechte ji svítit na podlahu, vznikne tak bodový zdroj tepla. Agamka si tam pravděpodobně přijde se vyslunit. 20°C stačí k tomu, aby si šla hledat zdroj tepla...