Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem POtrava agamy vousaté

Dobry den chtěl bych se jen zeptat jaký je váš nazor na krmeni agamy mladou pšenici ktera byla doma vypěstována? ta moje ji ma rada...a dyž se posype připravkem Nutri Mix Rep Calci Plus tak je pro ni ta pšenice neodolatelna

myslím samozřejmě naklíčenou.jeste jsem tam psal doma vypěstovana.tím jsem myslel že to nechavám nakličit doma a pk ji to davam. vím že nemá mít seminka=D. sice to nechavam vzdy dorost dokud se neobjevi klasy ae klasky uz jdou andulkam agame davam pouze tu nakličenou