Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem B.c. sunglow x hetero albino Sharp- jaká vzniknou mláďata?

Zdravim, mohl by mi prosim nekdo poradit? Mam samecka b. C. Sunglow a chtel bych ho sparit se samici 100% hetero albino Sharp a když jsem si to dal do genetický kalkulačky, tak mi to vyhodilo, že by měla být
1/4  Wildtyp het. Sharp Albino  --   H(+)H(h)S(+)S(+) 1/4  Salmon(Hypo) het. Sharp Albino  --   H(+)H(h)S(+)S(s) 1/4  Sharp Albino  --   H(h)H(h)S(+)S(+) 1/4  Sunglow(Sharp)  --   H(h)H(h)S(+)S(s)   Sunglow Sharp a Sharp Albino je mi jasný, Salmon(Hypo) het. Sharp Albino by měl asi být Salmon štěpitelný na Sharp Albino podle mě a ten Wildtyp het. Sharp Albino mi není jasný vůbec, tak jestli byste mi prosim mohly poradit.
Změna předmětu, původně: bcsunglow (Aurifer)

Wildtyp het. Sharp Albino mi není jasný vůbec, tak jestli byste mi prosim mohly poradit.

Nějak nechápu, co ti na tom není jasný...25% vrhu bude přírodního zbarvení s vlohou pro Albino Sharp..