Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lepidlo na kachličky

Ahoj, prosím o radu... dělám právě pozadí do terária pro vousatky. Polystyren+pěna a ted bych to ráda natřela lepidlem na kachličky, ale když jsem nanesla první vrstvu, lepidlo uschlo a je to jen takový drolící se nátěr... když to přejedu prstem ,tak se to celé vydrolí... myslím, že je něco špatně... prosím poradte.. měla jsem za to, že lepidlo má udělat pevný film.. ale toto se drolí a vypadá to spíše jako vrstva prachu. Mám obyčejné lepidlo na kachle v prášku ředitelné vodou... co dělám špatně?
popřípadě co jste použili vy???
Děkuji Venduela

měla jsem to husté docela dost, až mi to skoro ani nešlo nanášet... nabalovalo se to na štětec a nešlo skoro roztírat... po hodině a půl co jsem lepidlo nanášela a byla hrdá na to, jak sem si s tim vyhrála jsem zjistila, že to bylo k prdu a jak to uschnulo, tak hrůza.. drolí se a drolí se ... existuje ještě jiný přípravek, čím to natřít, než lepidlo na kachle?? Vím že musím víckrát, ale přijde mi divné už jen to, že se to drolí:)

Tak buď to bylo špatný lepidlo, nebo jsi to měla naopak moc hustý a nebo špatně rozmíchaný. Správný lepidlo na obklady drží jak čert. Zkus koupit lepidlo jiný (doporučuji flexibilní) a pořádně ho rozmíchej podle návodu.
Jiný způsoby existují. Třeba epoxidová pryskyřice nebo disperzní lepidlo na který nasypeš písek atd....