Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta kobercová- nežere

Ahoj,mám prosbu.
Mám krajtu kobercovou stáří 4roky a nechce žrát.Naposledy měl potravu týden před Vánoci a od té doby měl již dvě příležitosti k tomu aby se nažral.Vždy odmýtnul, je normálně aktivní jak když hledá potravu, ale potom když je v terárku tak o ní nejeví zájem.Teplotu mu udržuju okolo 26stupni.Krmým potkany ze zverimexu.Prosím poraďte jestli mám ještě čekat nebo jak postupovat.Díky

Díky za radu ještě tedy počkám a pak mu zkusím dát potravu
animals: Koukal jsem na něj a husí kůži ještě neměl:-):-D.Samozžejmně má dvě vyhřívací místa kde se může vyhřát a teď jsem mu to tedy zvedl na 28

Dobrý den, využiji toto vlákno na dotaz. Moje krajta kobercová stará cca 4 roky také ted nežere. Naposledy měla kolem vánoc a stále odmítá potkana vzít. Čtu všude že je to obdobím páření tak to neřeším, ale přijde mi to celkem dlouho. A jak poznám, že jí mám dát znovu potkana. Díky