Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prevoz leguana

zdarvim mam taku otazku asi v prisbehu dvoch tyzdnov sa budeme stahovat a prisli take neuveritelne mrazy ze mam teraz starost ako previest leguana na vzdialenost asi 15 kilometrov aby nezmrzol. Poradite ako to najlepsie vyriesit? ma 100-110cm. Dakujem za odpoved

15 km není až tak moc. Předpokládám autem, takže maximálně 1/2 hodiny. Dá se to řešit velkou krabicí, do které se dají PET lahve ( dvě by měly stačit) s teplou vodou, přilepit lepící páskou, aby se nekoulely, na ně dát ručník ( deku apod), leguána dát do krabice v teple a obalit krabici dekou ( peřinou ). Nebo by mělo stačit dát jej pod kabát ( bundu péřovku ) pojistit to přes sebe dekou, nejlépe nasednout do vyhřátého auta v teple( v garáži ) a stejným způsobem vyložit ( méně stresující pro leguána, než krabice, krabice je zase tepelně jistější ). Třeba do 14 dnů takový mrazy nebudou. Ať se zdaří. JV