Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ZOO trhy Plzeň

Zdravím, nevíte zda se na burze budou prodávat Agamy vousaté?
Dále se chci zeptat co si vzít s sebou na převoz domů. Určitě bude pod nulou. Jenom ji dám do auta a hned domů, ale i tak..:)
Díky za odpovědi.

co si vzít s sebou na převoz domů

Termobox a do něj pet flašku s teplou vodou. To že bude pod nulou a asi dost, je evidentní :-D. Že ji dáš do auta a hned domů... V autě asi taky nebude ze začátku uplně teplo a poneseš ji tak jako tak k autu a domů venkem.
Nebo možnost b - dobře se oblíct a hodit si ji v nějakým "obalu" pod triko. Termobox je dle mího mnohem lepší volba.