Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aké veľké hady sú v ČR a SR?

Zdravím, zaujímalo by ma aké máte doma najväčšie kusy rôznych druhov.Oprášim fotku mojej najstaršej tmavky, fotené cca pred 2,5 rokom lebo aktuálnu nemám.(nemyslím tým gutku 1,2m atď.ale keď bude mať gutka trebárs 1,8-2m tak fotka bude výtaná)Tak isto by ma zaujímali aj väčšie kusy jedákov.

momentálna dlžka cca 6,5m.
[http://tera.poradna.net/file/view/11028-dsc02764-j pg]

chcel by som sa vás spýtať kolko má vasa pyton rokov??? ze je taka dlhá ja mam najdlsieho hada krajtu amitistovu je stara 7rokov a má 5,7m 8-) a potom mam pythona mulurus stareho 4r. a má 3,5m ale apitať sa vas chcem že ked bude muja mulurka taka dlhá tak asi aké veľké terarium potrebuje keby ste mohli mohly by ste mi poslat obrázok terária??:-D:-D:-D

Fuuuu, .....celkem slusne "esperanto".:-D