Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vodní želva

dobrý den, prosím o radu jak používat hydrovit AD3, moje želvička má problémy s krunýřem, má ho škaredě oloupaný už delší dobu, chtěla bych ji pomoct, ale neublížit. Může by někdo poradit s dávkováním? Moc děkuji za radu

Nepíšete nic o podmínkách chovu :-( , ani o velikosti želvy, dokonce ani o druhu. Jinak u masožravek je lepší a často postačí, pokud není stav již tragický, změna potravy z monodiety na podávání čerstvých celých např. ryb, myších holátek, žížal... apod, které obsahují dostatečné množství Ca, P a vitamínů.
U kápnutí hydrovitu AD3 může velmi snadno dojít k předávkování a tím pádem ještě ke zhoršení až :x:.
A to vážně čekáte, bez napsání velikosti a váhy želvy, že Vám někdo určí dávkování? ;-)