Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TARBÍK - KALOŇ

Zdravím, chtěl bych se zeptat mám velké terárium a v něm 2,8 Rousettus aegyptiacus (kaloň egyptský) ale ty jsou furt na vrchu zavěšení mohl bych dát dole knim do terária malou skupinku Jaculus orientalis (trabík velký) na oživení plocha dna je d4*s2m Děkuji :)
[mod]Změna předmětu, původně: TRABÍK - KALOŇ (Melda)[/mod]

No, jak už psal Radar- vzhledem k tomu, jací jsou kaloni osírkové a co sházej dolu bordelu mi to nepřijde pro ty tarbíky uplně nejzdravější. Ono to sladké ovoce a ty další věci, kterýma se krmí kaloni tarbíkům taky uplně neprospívají. Když už, tak bych tam dala asi spíš párek ježků ušatých, ale je potřeba počítat s tim, že jestliže kaloňům omylem upadne mládě, tak ho ježouři zkonzumujou.