Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velhad kralovsky- samice nežere

Dobrý deň chcel by som sa spytat nejakeho skuseneho chovatela na jeden moj problem.Mam doma dvoch Velhadov kralovskych a mam takyto problem.Samca mam doma od malicka a samicu asi 3 mesiace.Samec ma 1,9 m a samica nieco malo cez 2 m.okedy ju mam tak zrala len jeden krat skusal som aj zmenu potravy ,ale stale nic je mozne ze by cakala mladata a preto teraz nechce prijimat potravu???dakujem za odpovede :)
Změna předmětu, původně: Velhad kralovsky problem !!!! (Aurifer)

Takze mam terarium rozmerov dlzka 1m šírka 70 cm a vyska 70 cm,myslim si ze je to pre dvoch hadov takych rozmerov malo,ale mam rozrobene vacsie,len este nie je dokoncene.Teplota cez den 30 a v noci 25 stupnov.Krmim mysami,potkanmi a morcatami.V terariu maju nadrz z vodou kde sa pohodlne zmestia.Ked som tu samicu doniesol tak som jej dal 2 mysi a normalne ich ziedla pri dalsom krmeni dostala morča ktore chytila,ale sa jej vysmiklo a tak som jej ho skusil dat o tyzden,ale nechcela ho.samec prijima potravu normalne.Samica v poslednej dobe stale dviha hlavu na hor a kmita s nou zo strany na stranu vzdy iba vecer cez den normalne lezi.

Foto nemam zajtra odfotim.Nema ani otvorenu papulu ani hlieny ani bublinky pri nose nic z toho.A pri dychani tiez nepiska.Normalne vyplazuje jazyk teraz prave sa plazy po terariu a spekuluje,ako keby hladala potravu dal som jej tam mys a zase nic.Cez den od tych 27 az po 32 a v noci tych 24 az 25 stupnov.Teplota pod zdrojom asi 40 stupnov.

no dnes bol u mna kamarat a hovoril mi ze sa mu zda tucnejsia ja ked ju mam kazdy den na ociach tak mi to ani tak nepride.No ja viem ze mys je malo,ale daval som jej potkana nechcela ho zjest tak ho zjedol samec to iste aj z morcatom tak som ho tiez dal samcovi a teraz skusam mysi.Je mozne ze nechce zrat aj pre to ze ostala gravidna???