Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pletivo

podívejte se na tento odkaz agamky.cz druhá fotka s názvem víko. Nevíte někdo co je to za pletivo? Jednou jsem už ho viděl na terarku pro pavouky je opravdu jemné ani mravenec by tím neprošel a tuším že je to z nějakého kovu? Nevíte někdo kde se to dá koupit? nebo jak se tomu říká?

Díky.

Co se velikosti děr týče, mají v MATu - kovové na metráž. Ale to v tom MATu má bohužel nevhodný materiál. Moc to pruží, dá se to špatně ohýbat a okraje se rozplétají. My máme na terárku plastové (dobře napnuté) a nemáme s ním problém. Na cvrčky používám kovové, protože plastové vždy rozkoušou.

Od takové firmy rozhodně ceník ani nedostaneš. Dávají většinou ceníky podle poptávek a podle příslibu pravidelného odběru. Většinou se to prodává ve větším množství (což asi nebude tvůj případ). Chtělo by to sehnat nějakého maloobchodního distributora (s lepší cenou, než za jakou prodával ten Baumax) nebo najít nějakou firmu, která to odebírá ve velkém, jestli by neodprodali něco... Na tohle se hodí známí... Možná bych i zkusil na ten Tahokov napsat, jestli by to za nějakých podmínek nešlo... Skvostnou cenu ti asi nedají (pokud se tím budou vůbec zabývat), ale nikdy nevíš. V dnešní době, kdy je to s tím businessem slabší by ti vyjít vstříc snad mohli.

Od takové firmy rozhodně ceník ani nedostaneš

Jj, to mě napadlo taky, že to bude spíš záležitost velkoobchodů.

Jinak nádoby s cvrkama mám nezakryté, ono jich zas tolik ven nevyskáče (myslím že o dost míň, než co uteče z terárek, nebo když manžel omylem tu nádobu s cvrkama schodí :-D:-D)

Do menších plasťáků používám jako větračky podle účelu a velikosti chovanců- buď větračky do dveří, nebo vlepuju muší pletivo. k hadům normálně sklolaminátové, k hmyzožravcům kovové. sice cvičí a hůř se s ním pracuje, ale cvrci ho neprokoušou.

zdar:-Da.d.Auri:taková velká madam a nemá tuto zmáknutý:-D.Takže Perfolinea je tutovka(dával to Vilda)opravdu tam mají vše na co si vzpomeneš:-)síta,děrované plechy(ty jsou lepší jak síto)a začíná to někde na dírce 1mm a končí tuším na 10mm.Prodávají výrobky-černý,pozink,mosaz,nerez.Plechy májí rozměry š:1000,1250,2000*d1250,2000,3000,5000mm.cena začíná na nějakých 560kč za tabuli 2m,bez DPH.
Je možnost to natříhat na menší za nějký paušalní poplatek.
Pokud to budeš studovat:-)tak se raději podívej na přiložený tech.výkres!!!Případně děrované plechy co mají dírky 1mm se liší počtem dírek na m2(platí i pro ostatní).Podobně je tomu u pletiv:tam jde o systém vazby(dost se tím liší pevnost).
Mají E-shop a nejsou to žádný překupníci,málé věci posílají PPL tuším to je v dnešní době asi nej:-D,placení bud předem a nebo přes PPL.

není za co :-) jinak jak říká pošuk ta perfolinea. Já mám akorát radši ten mikrotahokov než děrované plechy. Lěpe se mě s ním pracuje, můžu si to doma kdykoliv přistřihnout a používám to ke stromákům na strop(lépe to větrá). Jinak každý kus jiný vkus 8-) zkus si s obojím práci a uvidíš sama co ti bude vyhovovat. Ten tahokov je levnější než perforované plechy(nerez).

Pálka to je vždycky, tyhle plechy. Včetně cen, je to třeba tady.

http://www.derovaneplechy.cz/tahokov/z-pozinkovane ho-plechu/
nebo tady:
tahokov
případně tady:
www.prodejnacb.cz

Ve všech případech to jsou schopní tuším poslat i poštou.

Já to řeším tak, že u velkých a vysokých terárek, kde nehrozí únik chovance, nebo hmyzu prostě nechám ve stropě pás bez ničeho, který slouží jako větrání.

U odchoven pro cvrčky mám pletivo vlepené do víka. Na kladečku posílám obyčenou síťku proti komárům. Zkušenost je taková že se kladečkou cvrčci prokousat nechtějí, takže jsme za cca rok měnil tu síťku snad 3x a stála nesrovnatelně méně než ty kovový věci.