Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka červená,mládě,ostřejší

Dobrej mám doma 2 miminka užovek červených,nevím jak jsou staří,ale dýlka cca 45 cm a 50 cm,samici a samce.Samice je v pohodě,měli jsme samce 1 měsíc pryč,jelikož utekl a našel se před 4 dny.Od té doby je i samice jiná,příjdu k terariu,udělá "eSko" a jde po mě,ale je zakalená a to je vždycky ostřejší.Samec je teda ostrej dost,vyjíždí tak 2x častěji postaví se tak 2x výš jak ona,výjíždí a ještě zasyčí.Setkali jste se někdy s takovýmhle mládětem? :) a nějaké fígly na to? :) Děk.

Presne tak. Moje jedna uzovka se tak chova i jako dospela. Vzdy varuje,startuje,ale nikdy nekousla. Jen do me zduchne,abych o ni vedel a pak je klid a do ruky se necha vzit v pohode.Jinak ja praktikuju netahat zbytecne hady ven z terarka.Nechavam je svemu zivotu a manipuluji s nima jen v nutnych pripadech.