Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vodní želva stále v úkrytu

DOBRÝ DEN,MÁM VODNÍ ŽELVIČKU KTEROU JSEM SI KOUPILA PŘED MĚSÍCEM.MĚLA JSEM JÍ V AKVÁRKU 30KRÁT20CM,A ZDÁLA SE MI CELKEM SPOKOJENÁ,ALE AKVÁRKO MI PŘIŠLO MALÉ A POŘÍDILA JSEM JÍ NOVÉ O ROZMĚRECH 60KRÁT35CM.PŘIJDE MI,ŽE JE TAKÉ SPOKOJENÁ,DOBŘE JÍ,JE ZVĚDAVÁ,REAGUJE NA OKOLÍ ATD.ALE VETŠINU ČASU TRÁVÍ VE VODĚ POD SKALKOU,KDE MÁ TMU A NENÍ VIDĚT.VYLÁKÁM JÍ POUZE NA JÍDLO,ALE PAK HNED ZASE ZALEZE,COŽ V TOM MALÉM AKVÁRIU NEDĚLALA,A HLANVĚ UŽ SE NECHODÍ VYHŘÍVAT NA SOUŠ.CHYBÍ JÍ NĚCO?DĚKUJI ZA ODPOVĚDI.LUCKA

Stejně jako u ostatních mláďat plazů- pak to mají zbytečně "daleko" k výhřevnému místu, místu kde se krmí atd a tudíž je to pro ně hůře dostupné. Ona mláďata v menší (tedy né malé, ale přiměřěně velké) ubikaci i lépe rostou, než ve velké. Ono totiž i ve volné přírodě mláďata žijou většinou v loužích při okrajích a na mělčině v rostlinách, ne na velkém prostoru. A prakticky nikam odtamtud nechodí, pokud nemusí.

nezlobte se ale"méně vhodné chování?"caps look jsem měla zapnutý omylem,nenapadlo mě že bych se tím nějak zviditelnila.A ani můj dotaz mi nepřišel nijak méně vhodný.V podstatě jsem doufala ,že víc poradíte,a asi si opravdu radši založte fan club.:-)

Tak tos měla ten Caps asi zapnutý permanentně, protožes ho vypla až po upozornění. Když napíšeš příspěvek s CapsLockem a 4x ?, tak to působí dojmem, žes dotyčného seřvala, takže jsem jenom upozornila, ať ubereš trochu plyn. Aby se nám tady zbytečně nerozhořely hádky, protože dost lidí na tento způsob projevu reaguje stejným způsobem- casplockem a x ! nebo ?. Toť vše ;-)

Co se týče další odpovědi na otázku, tak dle mého byla zbytečná, protože už adekvátně odpověděl Miro hned v prvním příspěvku a netřeba k tomu nic více dodávat.

nebyla to narážka na to, že ji špatně chováte, jen sem toho názoru, že i když je malá není vyloučeno aby měla hodně prostoru. Když ste byl malý měl ste snad stejně veliký pokoj, jako když ste vyrostl......já mám mládě v akvárku 100x60x60......a osočovat někoho, že tomu asi nerozumí když něco řekne co se vám zrovna nelíbí, promiňte, to mohu titulovat jen jako ubohost, nejsem žádný expert a taky to nikde netrvdím!