Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno promáčklé oko

Všiml jsem si u mé regiusky,že má takové promáčklé oko.Asi to nepůjde dost dobře vyfotit,ale vypadá to jako když je promáčknutá pet láhev směrem dovnitř.Jako kdyby tím okem byla o něco opřená a ten povrh nebo ta"blána" oka už se nevrátila zpět a zustala promáčklá.Jinak oko vypadá až na tohle v pořádku a bez jiného poškození.Prosím napište jestli s něčím takovým máte někdo zkušenosti.Děkuji.

Ok.děkuji moc za radu.Vlhkost zvednu a uvidím.A tudíš jsem se chtěl tedy zeptat jestli to znamená,že mám malou vlhkost?Mám vlhkost zvednout jen do doby než se to dá do pořádku nebo jí mám zvednout celkově.Momemtálně mám vlhkost pořád kolem 60%(když čerstvě narosím tak až 70-80%.Chov zatím neplánuji a tak období sucha a dešťů nestřídám.A jaká je příčina nebo původ tohoto problému s okem.Díky za odpověď.

Taky jsem tohle u regíny čas od času měl, většinou po svleku(ten byl vcelku, možná si to had přivodil sám mechanicky při svlékání hlavy) a do pár dní(dvou tří) to zmizelo samo, netuším jestli je to nízkou vlhkostí ale na to to u Vás nevypadá, dal bych hadovi k dispozici vlhký úkryt(třeba bedničku s vlhkým rašeliníkem nebo rosit dovnitř toho stávajícího) párkrát týdně navečer rosil a víc bych to neřešil, zmizí to samo.

Hroznak