Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Psalmopoeus irminia

Dobry den chtel jsem se zeptat.Mam samici P.Irminia a zjistil sem ,ze sedi na kokonu,ale nedaval jsem ji pripustit se samcem.je mozne,ze je tedy ten kokon hluchy?a jak je to mozne,ze samice takto kona.dekuji za odpoved Fenyk Frodo21@seznam.cz
Změna předmětu, původně: Psalmopoeus Irminia (Aurifer)

Trošku uvažuji o koupit irminie. Dříve jsem měl B.vagans a B. auratum. Stačí pro prcka 1-2sv. krabička 9x9x5 cm ? Vždy jsem měl sklípkany rovnou v teráriu, teď bych chtěl dát prozatím jen do krabičky. Ona ta krabička stačí, spíš ale do jaké velikosti/svleku odhadem vydrží v takové krabičce ?

Irminky v 3., niekedy dokonca v 4. zvleku som mal este vo filmovkach a nijak sa nestazovali, zrali, rastli. Ale potom im uz boli filmaky naozaj tesne, takze isli do vecsieho.
Do akeho zvleku jej to bude stacit ti asi nikto nepoviem. Videl som irminku ktora bola v 2 zvleku vecsia ako druha v 4 tom. Proste ked sa ti bude zdat krabka mala, vymenis. Myslim, ze to nieje az tak velka investicia:-).

Jo. jasný , dneska koupíš velkej plastovej box za stovku... Jen , že mám zrovna takovou pěknou a dobře oteviratelnou krabičku , tak se ptám ... Dík za reakci. Jinak co se týče toxicity tak jsem všude četl nevýrazná, ale co mě zajímá: Někde sem četl , že jed sklipkanu rozklada cervene krvinky a z čeledi Theraposidae jen jed rodu Poecilotheria působí na nervový systém. Ale pozdějijsem četl , že i jed Irminie působí na nervový systém. Jak to je tedy správně ?