Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burza Aldis Hradec Králové

Zdravim, tak se nám blíží další královehradecká burza (4.3.), chystáte se někdo? Já bych se chtěl podívat po Atelerix albiventris, nebudete je někdo mít?
Jinak klasicky mohu nabídnout šváby Rhyparobia maderae, R. sp Gold, Panchlora nivea, Lucihormetica verrucosa, O. deusta, B. cranifer, P. surinamensis, P. femapterus , R. petiveriana,Henschotedenia flexivitata, Gyna lurida a šneky Subulina octona :-)

Ale jo, jdou, jenom jak jsem zavraždil jedno celý líhnutí zelím, tak mi jich nedorostlo dost a skoro všechny jsem je zkrmil :-D, teď mi tam u 100w výbojky souloží max dva páry a tři další chlápci na to koukaj opodál... to je vyloženě plejtvání elektřinou. Tak tam zas potřebuju něco naházet :-)

Ahoj, jestli se dostavím zatím ještě nevím. V případě že ano, budete někdo nabízet R. brevicaudatus? Taky bych vzal nějaký zlatohlávky. Chci s nimi začít, tak doporučte kdyžtak něco barevně zajímavého, pro začátečníka v tomto směru vhodného. Díky.