Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Laudakia stellio-Agama hardun

Zdravím všechny, chci se zeptat jestli někdo tady z poradny neví o chovateli,který odchovává jakýkoli poddruh Laudakia Stellio? Nejlepší by byl poddruh Salehi nebo Brachydactyla, kvůli velice kontrastnímu zbarvení. Ale jinak je to vcelku jedno.

Všem moc děkuji za tipy

S pozdravem
Mamlas

loading...

Ty brachydactyly byly občas přivezený z Egypta, ale odtamtud se teď vozej spíš vulgarisky...v Německu ale bývají k dostání picei, nebo občas i ty salehi (ale vzácnějc).

tady v ČR je moc chovatelů nemá a když, tak co vím mají většinou právě ty vulgarisky. My máme L.s.stellio, salehi a L.s.daani. Oba poddruhy množíme, tak kdybyste chtěl, tak se na konci léta ozvěte :-)

To: Aurifer,
Děkuji mnohokrát za odpověď.

Nejdřív by mě zajímalo,jen kvůli oslovování, zdali jste 0,1 nebo 1,0?:-) Není-li to tajemství:-)

Byla by možnost si mláďata zarezervovat?
Mám pro ně doma připravený biotop od pana Mazucha, který v tom choval předtím poddruh Salehi a neuvěřitelně mi tyto agamy učarovaly.

A ještě bych chtěl poprosit, jestli by nešlo sem vložit fotografie vašich chovanců. Vím že asi otravuju, protože radit tady na poradně zabere asi dost času, ale bych Vám velice vděčný.

Ono o malém výskytu tohoto druhu v chovech svědčí i to, že se na teraporadně ozval jediný člověk.
Takže mnohokrát děkuji a kdyby šlo alespoň z části zodpovědět mé dotazy budu Vám velice vděčný.

Ne není to tajemství, jsem 0,1 :-D

Mláďata se nám líhnou většinou ke konci léta, tak se nám pak ozvěte :-)

Co se týče fotek, tak těch mám po skromnu- jsou to docela janci, akorát odchovová mláďata se občas nechají vyfotit. Sice v terárku jsou vidět a jsou v pohodě, ale foťák jakožto ošklivá neznámá věc s velkým okem jim vadí :-). U těch adultů není moc šance, jsou to zvířata z odchytu a jsou opravdu hodně plaší. Což je škoda, samec poddruhu L.s.stellio, když je zrovna namachrovaný, tak má nádherně červenou hlavu a černá záda.

Takže pár fotek mláďat: