Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terarko pro Hada - Uzovka cervena

Dobry den mam terarko 80x40x40 (sirka x vyska x hloubka) a hada mam o delce cca 120cm a rad bych mu tam udelal 3d pozadi a boky tak se ptam jestli to ma cenu protoze preci jenom mu to o par centimetru zmensi prostor ale zase se tam bude vic citit jako doma :)

Predem dekuji za odpoved.

ale zase se tam bude vic citit jako doma :)

To sa bude aj v krabici od topanok ak tam bude mat vhodne podmienky.

Pozadim mu uberies par cm, ale teraz moze lozit iba po dne. Takto mu priestor zvecsis o celu zadnu stenu. A pri dobre spravenom pozadi uberies plosne fakt len par cm.