Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pomocte!Želvička :(

Ahojky,mám želvičku v červenci jí budou 3 roky.Jsou jí teda teďka jakoby 2.Ona už asi 5dní nežere,nevylučuje,pořád chce jenom spát a spát,pokaždé za mnou chodila když jsem na ní zavolala,ale teďka udělá jen pár kroků a už nic... ...Začlo to v únoru a teďka pořád a pořád..Zítra zavoláme strýcovi ať se přijde podívat.A on nám pak možná řekne co jí je a nebo že máme jít k veterinářovi.. Želvičce jde i blbě kousat jídlo a málo otvírá přitom když jí pusu...
pROSÍM PORAĎ MOC SE O NÍ BOJÍM..X((
Není to tím že jsem ji nezazimovala?..ale zase ono to začlo až v únrou že nejedla atd..x((
nebo přerostlý zobáček..?(
Prosím "'(( poraď moc mi na ní záleží a nevím co bych si bez ní počala..♥brečím i kvůli ní a moc se bojím aby neumřela :'((

Do prčic, ľudia vám tu písali dôvody kritického stavu vašej želvy, ale vy si stále melete svoje... Len tak pre zaujímavosť, aké rozmery má to "terárium" v ktorom žije?
Toto je kapitálna ukážka ľudskej blbosti a ignorancie, napr. to UV, stačí si prečítať pár článkov na nete a viete že vám ten zdroj UV nevydrží vydávať UV 2 roky a takisto pochybujem že stav tej želvy sa takto zhoršil zo dňa na deň, veď keď sa mi zdá že niečo nieje tak úplne OK, radšej sa na to opýtam aj s tým, že sa môžem pýtať na úplnú hlúposť, ako to nechať zájsť až takto ďaleko. Problémy vašej želvy museli niekde začať a vy ste ich mali začať riešiť už v začiatkoch nie až keď takmer vonia fialky odspodu...3-[:x:

tady je myslim zbytečné cokoliv dalšího psát. Chovatelka je přesvědčená, že všechno dělala uplně sqěle, takže poradit si nenechá. Navíc je stejně pozdě, páč želva na následky její péče umírá. Není co dalšího řešit, snad jenom želvě popřát, ať už to má rychle za sebou :x:.

Ahojte,chci vám říct že jsme dnesla byli u 2veterinářů a želva je v pohodě!:))
Želvička byla unavená kvůli změně počasí!:)).
A nejedla,nevylučovala apodně kvůli tomu,že se vyvijí a temnto rpok bude připravená na zazimování!;))
Tak,díky že jste mě tolik vystresovali,že umře apodně!Kdžy je úplně v pohodě..:))
Nakonec k nám i 1veterinář přijel se podívat co jí dáváme za jídlo a všechno a řekl,že jsou to dobré podmínky že se želva má a bude mít dobře..:)Takže děkuji za vaši kritiku že jsem týračka apodně když je želvinka zdravá to je nejdůležitější♥ ;*

Já ti napíšu čím jí krmím ok?)
Salát,zelí,nastrouhaná mrkev,jablko,banán,maso,skořápky od vajíčka,vajíčko(NESOLENÉ A UMYTÉ),Kedlubna ředkvička,listy od pampelišky(v létě),rostliny(které může,listí ze stromů,tráva,seno,dávám jí vitamíny,jahody, a dávám jí i jakoby mix že dám jahody a k tomu třeba ještě nějakej pokrm...:)

Ne nemusí, dokonce jí škodí. Kup si klidně padesát knížek - pokud tam doporučí krmení masem a piškotem, jsou nanic. Přečti si ještě jednou ty stránky. Protože i když jsi je údajně četla, pořád máš dojem, že vše děláš dobře a přitom jsi neudělala dobře nic.