Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznys duhovy - a pohyb po byte

Dobry den,
Zajimalo by me co si myslite otom nechat zit voleno po byte/pokoje hada "Epicrates cenchria cenchria" je to jen ciste hypotetikcka otazka :)..koukal jsem i na par pripadu co nechali sveho hroznyse zit/bloudit po pokoji :)..a nechal bych non-stop otevrene terarko a zaplou zarovku :)

Mam kamosa, ktory pusta na volno E.c.c dost casto a to aj na par dni. Vzdy zalezie na jedno miesto pod postel a je happy. Dokaze sa dokonca sama dostat do terarka ked chce. No v skutocnosti ju aj on ma vacsinou pekne pod zamkom v terarku a po dvoch dnoch pod postelou si rada vychutna viachodinovy kupel v bazene.