Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chov krajty královské

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli by jste mi něco nenapsali o krajtě královské. V knížkách jsou většinou jen ,,odborný pindy,, a žádný věci ze života :). Třeba by mě zajímalo jak velké terárium by měla mít v dospělosti. Jak by měla být velká nádrž na vodu a kolik stupňů v teráriu :) Je to překvapujíci Ale nemůžu to nikde najít :(. Předem děkuji za odpovědi. A omlouvám se že jsem nekoukl na staré příspěvky, mám pomalý internet.
Změna předmětu, původně: Chov krajty královké (halapremek)

Zdravim pls porate mi nekdo co je s moji krajtou ,.., ted by mela svlikat kuzi a misto toho porad jakoby ziva a jakoby se nemuze nadechnout .. a jeste ma na sobe pupinky ... fakt nwm co to je diky za odpoved :/