Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přednášky Teraspolu v sobotu 17. 3. 2012

Program prednasek je vice nez lakavy, tak se stavte...(mody prosim o docasne prispendleni, diky)

9.00: SETKÁNÍ ČLENŮ TSP
Diskuse o dosavadních i plánovaných akcích

9.30: MARCELA ŠANDEROVÁ (Muzeum přírody Český ráj, TSP), MARTIN ŠANDERA (MPČR, TSP, ČHS, PřF UK v Praze, Polabské muzeum)”OBOJŽIVELNÍK A PLAZ ROKU 2012” Akce MPČR a ČHS
10.00: JINDŘICH BREJCHA (KCHŽ) "NEPŮVODNÍ DRUHY SLADKOVODNÍCH ŽELV A MĚŘENÍ NA SNŮŠKOVÝCH LOKALITÁCH TRACHEMYS SCRIPTA NA ÚZEMÍ ČR"
10.30 TOMÁŠ BUKOVSKÝ (TSP, Polná u Jihlavy): „"ZONOSAURUS KERSTENI A ZONOSAURUS ORNATUS- DROBTY INFORMACÍ K CHOVU."
11.00: VOJTĚCH VÍTA (TSP, Kyšice): "BRADYPODION-TRPASLIČÍ CHAMELEON Z AFRIKY"
11.30 PETR VELENSKÝ (TSP, ZOO Praha) „UDRŽITELNÝ CHOV – REÁLNÝ CÍL NEBO UTOPIE?”
12.15 IVAN REHÁK (TSP,ČHS, ZOO Praha) „NEPOHLAVNÍ ROZMNOŽOVÁNÍ PLAZŮ“

13.00-14.00: přestávka na oběd

14.00 MIROSLAV PROCHÁZKA (TSP, Krokodýlí Zoo Protivín) „GAVIÁLOVÉ INDIČTÍ V KROKODÝLÍ ZOO PROTIVÍN”
14.45 JIŘÍ MORAVEC (TSP,ČHS, Zool. odd. Národního musea, Praha) „ HERPETOLOGICKÝ VÝZKUM V CORDILLERA YANACHAGA, PERU“
16.00 VÁCLAV GVOŽDÍK (TSP, ČHS, ÚŽFG AV ČR, NM, Praha) : “OPĚT DO PRALESŮ KONGA”

Manželka mi povidala, že se ty přednášky natáčí na video (resp. jednou viděla, že se to točí) - nevite někdo, jestli se k tomu pak dá nějak dostat? Člen su, dokonce jeden z těch sedmi-deseti platících :-D a nějaký to DVD bych klidně koupil, aspoň přispěju.

Vstup volný, hosté vítáni :-)
Pořádá dne 17. března 2012 od 09:00 do 17:00 TSP společně se zoologickým oddělením Národního musea v konferenčním sále budovy bývalého Federálního shromáždění (později Radia Svobodná Evropa) na Václavském náměstí v Praze (vchod z podchodu metra ze stanice Museum, východ směr Státní opera - nalevo od jezdících schodů k historické budově NM, který podchází odbočku na Vinohradskou).